HAKKIMIZDA

Araskent Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Araskent nakliyat firmamız tüm yükleri itinalı bir şekilde belirtilen il, ilçelere ve semtlere ulaştırmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat şirketimizde sunulan araç desteği sayesinde eşyalarınızı kısa bir süre içerisinde özenli bir şekilde nakil edilmektedir. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve Araskent nakliyat firmamız sadece alanında mütehassıs olan personeller ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve yükleme sırasında en ufak bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat firmamız, Türkiye’nin her yerine 365 gün boyunca hizmet vermektedir.

Bu sayede eşyalarınız çok kısa süre içerisinde adresinize kadar teslim edilmektedir. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve taşıma hizmetlerinde yıllardır faaliyet gösteren firmamız, tüm nakliye işlerini kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Şehirlerarası  ve şehir içi evden eve nakliyat firmamız sökülen her eşya ve diğer tüm parçalar hassasiyet göstererek uygun bir şekilde paketlenmektedir. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve taşımacılık çalışanlarımız yüklerin tamamını araçlara yerleştirmektedir. Ayrıca eşyaların binalardan indirilmesi sırasında maddi kayıpların yaşanması konusunda hassasa davranmaktadırlar.

Şirketimiz yüksek katlara sahip olan binalar için asansörlü nakliye işlemi de sunmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi  evden eve taşımacılık personelleri, yeni yaşam alanına getirilen tüm eşyaların montajını da itinalı  bir şekilde yapmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri için talep edilen tutarlar ise oldukça ekonomik rakamlardadır.

Şehirlerarası ve Şehir İçi Güvenli Hizmet

Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat hizmetinin mütehassıs bir şekilde verilebilmesi güçlü bir alt yapıya ihtiyaç duyulmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat fiyatları kilometre mesafesinin fazla olması, taşınan eşyaların zarar gelme riskini yükseltmektedir. Bundan dolayı nakliyattan önce birtakım tedbirlerin alınması gerekiyor. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat fiyat hesaplama şirketimiz ise, işlem görmesi planlanan yükün en az 3 kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır.

Paketleme işlemi sırasında en kaliteli olan ambalajlar kullanılmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi  evden eve taşıma şirketimiz, yükleme işlemlerini ise eşyaların fiziki durumuna göre yapmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri, geçmişe göre daha konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Araskent nakliyat güçlü bir alt yapıya sahiptir. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat firmamızın tüm araçları Türkiye’nin iklim ve yol şartlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat teknolojik imkânlar ile üretilen asansör sistemleri azami 2 kata kadar ulaşım sağlamaktadır.

Şehirlerarası Ve Şehir İçi Nakliyat

Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat firmamız tarafından uzman bir biçimde verilen taşıma hizmetleri, en geç 3 gün içinde tamamlanmaktadır. Araskent nakliyatta yapılan yüklerin tamamı sigortalanmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat fiyatları Yapılan sigortalar sayesinde zarar gören eşyaların maddi kayıpları müşterilere yansıtılmamaktadır. Araskent nakliyat güvencesiyle firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Şehirlerarası Ve Şehir İçi Nakliyat Firmaları Araskent Nakliye

Şehirlerarası ve şehir içi evden eve taşımacılık sektörün en hesaplı hizmetini sunan şehirlerarası ve şehir içi nakliyat şirketi, fiyat bakımından beklentilerin fazlasını karşılayabilmektedir. Evden eve taşımacılıkta ambalajlama ve montaj işlemlerinde her türlü destek temin edilmektedir. Tüm eşyalarınızı uygun fiyatlar ile Türkiye’nin 81 bir il, ilçe ve semtlerine ulaştırmaktadır. Şehirlerarası  ve şehir içi evden eve nakliye parça yükler için istenilen ücretlerde oldukça düşüktür. Sizde hemen Araskent şehirlerarası ve şehir içi nakliyat şirketi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Taşıma güvenliğinin sağlanması açısından paketleme işleminin önemi büyüktür. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliye firmamızın çalışanları ise, paketleme işleminde mütehassıs bir iş sunmaktadır. Evlerde bulunan mobilyalar sağlam ve yırtılması güç olan ambalajlar ile sarılmaktadır. Cam gibi çabuk kırılabilen malzemeler için ise kutulama işlemi sunulmaktadır.

Ayrıca taşıma işlemi gören dolaplar ve mobilyalar  profesyonel ustalar tarafından pratik bir biçimde montajı yapılmaktadır. Kurulum çalışmaları esnasın da eşyaların zarar görmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve Araskent nakliye firmamız tüm hizmetlerini anahtar teslim mantığıyla vermektedir.