Kars eşya depolama, depolama hizmetinde tercih edilecek firmaların başında gelir. Eşya depolama uzmanlık gerektiren konulardandır. Nakliyat sektörü ile yakından ilgilidir. Depolama hizmeti veren pek çok firma nakliyat sektöründe de faaliyet gösterir. Eşyaların usulüne uygun şekilde taşınması, hasarsız eşya nakliyatı için son derece önemlidir.

Fazla eşyaların tasnif edilmesi için uygun zaman dilimleri, taşınma öncesi zamanlardır. Bu zamanlarda kullanılmayan eşyaların ayıklanması fazla eşya kolisi yapılmasının önüne geçer. Fazla olan eşyaların tasnifi sonrasında bu eşyalar ya ihtiyaç sahiplerine verilir ya da daha sonra kullanılmak üzere depolarda saklanır. Eşyaların ileride kullanılır durumda muhafaza edilmesi için alanında uzman olan depolama şirketlerinden destek alınması tavsiye edilir. Firmamız uzman depoculuk hizmeti sunar.

Depolamada Güvenilir Hizmet

Kars Eşya depolama sektöründe güvenilir hizmet sunanlar her zaman tercih edilirler. Bu sektörde önerilen işletmelerin başında gelen firmamız, depolarda emniyeti azami ölçüde sağlamaktadır. Eşyaların güvenle muhafaza edilmesi için depolarımızda alarm sistemleri bulunmaktadır. Güvenlik elemanlarımız da eşyaların başına herhangi bir zarar gelmesini önlemek üzere sürekli gözetim halindedir. Depoların temizliği, ilaçlanması gibi hususlarda da titiz hizmet sunulur.

Depolarımızda bulunan eşyaların ilk konulduğu gün gibi yeni ve kullanılır durumda kalması son derece önem taşır. Bu sebeple, depolarımızda sağlıklı ortamlar tesis edilir. He eşyanın taşınma usulleri farklı olduğu kadar, muhafazası da farklı koşullarda sağlanır. Firmamız eşya nakliyesinde olduğu kadar, depolamada da her eşyayı ait olduğu sınıflara uygun şekilde tasnif ederek, saklar.

Sigortalı Depolama ve Nakliyat Hizmeti

Kars Eşya depolama konusunda sigortalı yaklaşımlar son derece önem taşır. Firmamız nakliyat öncesinde hasar ihtimaline karşı her türlü önlemi almış olsa bile bazı hasarları tahmin etmek oldukça zordur. İstenmeyen ve ani gelişen hasar durumları için yapılacak taşıma sigortası hizmet alanlara güvence verecektir. Firmamız depolama hizmetinde de sigortalı yaklaşımlara sahiptir.

Depolarda eşyaların güvenle muhafaza edilmesinin bir yolu da sigortalı yaklaşımlardır. Sigortalı depolama hizmeti ile eşyaların güncel koşullarda sigortalanması sağlanır Depolarımızda olabilecek en ufak bir hasar bile tam değerinde ödenir. Ücretsiz eksper hizmeti firmamızın tercih edilme nedenlerinin başında gelir.

Depolara Yapılan Nakliye Hizmeti

Eşya depolama alanlarımıza nakliye hizmetimiz de mevcuttur. Büyük eşyaların depolarımıza ulaştırılması için uygun kapasiteli araçlarımız hizmet sunar. Bu araçlarımızda eşyaların hasarsız şekilde taşınması için her türlü önlem alınmıştır. Eşyaların sarsıntıdan hasar almaması için bazı büyük eşyalar sabitlenerek taşınır. Süspansiyon bakımları yapılan araçlarda sarsıntıya karşı önlem alınmıştır.

Firmamız nakliyat araçlarının düzenli şekilde bakımlarını yapan ve deneyimli şoförlerle taşımacılık hizmeti sunan firmalardandır. Yeni evlenecek olan pek çok kişi yaşam alanını belirlemeden beyaz eşya alımlarındaki kampanyalardan faydalanır. Eve yerleşene kadar geçen süre zarfında bu eşyaların güvenli alanlarda saklanması son derece önem taşır. Firmamız, beyaz eşya ve elektronik eşyaların hasar almaması için nemsiz ve hava alan ortamlarda muhafaza edilmesini sağlar. Depolarımız, sürekli havalandırılan sağlıklı alanlardır.

Depolarımızın Temizliği

Eşya depolama alanlarının temizliği son derece önemli konuların başında gelir. Hijyen kurallarına uygun olarak yapılacak temizlikler için firmamızın depolarının tercih edilmesi önerilir. Depolarda haşere ve kemirgenler için yapılacak ilaçlama hizmeti de son derece önem taşır.

Depolarımızda düzenli aralıklarla yapılacak ilaçlama hizmeti, olabilecek tüm zararlı haşerelerin önüne geçecektir. Kurumsal hizmet sunan firmamız, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir. Depolarımızda bölünmüş alanlar ve herkes için ayrı odalar mevcuttur. Geniş fiziki alanlarımızda sağlıklı depolama hizmeti için Araskent Nakliyat’ın tercih edilmesi önerilir.