Kars şehirler arası nakliyat, taşımacılıkta uzmanlık isteyen konuların başında gelir. Nakliyatta uzak mesafe için deneyimli firmalardan destek alınması önerilir. Taşımacılık öncesi yapılan bu hazırlıklar, nakliyat gününün rahat ve sorunsuz geçmesi içindir. Firmamız yaptıkları ev ziyaretleri ile eşyaların miktar ve boyutları hakkında bilgi edinirler. Bu sayede eşya miktarına uygun şekilde koli ve taşıma malzemesi temin edilir. Firmamız her eşyayı muhteviyatına uygun şekilde ve sağlam koliler içerisinde taşır. Nakliyat kolilerinin dayanıklı malzemelerden yapılması son derece önem taşır. Darbelere dayanıklı olan malzemelerden yapılmış olan taşıma kolilerinin içerisinde eşyalar çok daha güvenli şekilde taşınır. Araskent Nakliyat, eşya taşımacılığı öncesinde yapacağı titiz çalışmalarla nakliyat gününün çok daha rahat geçmesini sağlar.

Şehirler arası Nakliyatta Uzman Olan İşletmeler

Kars Şehirler arası nakliyat, her türlü riskin düşünülmesi gereken nakliyat kategorilerindendir. Şehirlerarası nakliyatta sağlam nakliyat araçları, bakımları yapılmış olan taşıma araçlarının kullanılması son derece önem taşır. Firmamız taşıma araçlarının süspansiyon bakımlarının sık aralıklarla yapılması, eşyaların hasar almasını önleyecektir. Taşınmada sarsıntıya karşı bazı eşyaların sabitlenmesi de önem taşır. Beyaz eşyalar, elektronik eşyalar dayanıklı koliler içerisinde ve koruyucu malzemelerle sarılmalıdır. Firmamız bu eşyaların hasar görmemesi için her türlü önlemi alır. Marangozluk gerektiren eşyaların da taşınması firmamız tarafından özenle taşınır. Dolap ve büyük gardıropların demonte edilmesinden sonra kapılardan çıkması söz konusudur. Bu eşyaların hasarsız şekilde taşınması için marangozluk bilen elemanlarımız ücretsiz hizmet sunar.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Kars Şehirler arası nakliyat, konusunda hizmet sunan işletmelerin sigortalı taşımacılık hizmeti vermesi gerekir. Firmamız taşımacılık öncesinde her türlü hazırlığı yapmış olsa bile bazı hasarları hesaplamak oldukça zordur. Hesaplanmayan bu hasarlar için yapılacak taşıma sigortası eşyaların hasar almasına karşı verilecek güvencelerin başında gelir. Sigortalı taşımacılıkta önem taşıyan bir diğer husus da eşyaların değerinde sigortalanmasıdır. Eşyaları güncel değerinde sigortalamak, hasar alma durumunda değerinde ödeme yapılması için önem taşır. Firmamız taşıma öncesinde eşyaların değerini belirlemek için uzman eksper hizmeti sunar. Olabilecek en ufak bir hasar bile tam zamanında ve değerinde ödenir. Güven veren yaklaşımlarımız için firmamızdan destek alınması önerilir.

Asansörlü Taşımacılık

Şehirler arası nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmeti sunarak eşyaların yüksek katlardan en kısa süre içerisinde nakliyesini sağar. Eşya nakliyesine konu olan her türlü emtianın hasar almadan taşınması son derece önem taşır. Bu eşyaların yüksek ofis katlarından güvenilir şekilde çıkarılması ya da dar bina kapılarından rahatlıkla nakliyesi için asansörlü taşımacılık sistemlerine olan ihtiyaç oldukça fazladır. Pek çok nakliyat şirketi gerekli donanıma sahip olmadığı için yüksek katlı binalardan eşya nakliyesi hizmeti sunamaz. Firmamız her türlü yaşam alanından rahatlıkla ve hasarsız şekilde eşya taşımacılığı yapar. Bina asansörlerinin kullanımı pek çok apartman ve sitede eşya taşımacılığına karşı yasaklanmıştır. Bu nedenle son sistem teknolojik aletlere sahip olan firmamız en kısa süre içerisinde güvenli şekilde eşya nakliyesi hizmeti sunar.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Şehirler arası nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren kuruluşların başında gelir. Kurumsal hizmet sunan işletmemiz, kalite standartlarına uygun olan hizmeti uygun fiyatlarla vermiş olacaktır. Deneyimli olan işletmemiz, işinin ehli olan taşıma elamanları ile hızlı ve güvenilir hizmet sunar. Parça eşya taşımacılığı konusunda da uzman olan işletmemiz, antika eşya taşımacılığının yanı sıra elektronik eşya taşımacılığı da yapar. Ofis taşımacılığı için de firmamızdan hizmet alınması önerilir. Ofis eşyalarının taşınmasındaki zorluklar, deneyimli yaklaşımları gerektirir. Firmamız, tecrübe ve bilgisi ile güven veren nakliyat kuruluşlarındandır.