Kağızman evden eve nakliyat, her türlü taşımacılıkta önerilen kurumsal işletmelerin başında gelir. Taşımacılık konusunda öne çıkan firmamız, parça eşya taşımacılığı, evden eve nakliyat konularında son derece deneyimlidir. Şehirlerarası taşımacılık yapan kuruluşumuz, uzak mesafe taşımacılığında da önerilen firmaların başında yer alır. Taşımacılıkta titiz yaklaşımlar son derece önem taşır. Araskent nakliyat taşımacılık öncesinde yapacağı ev ziyaretleri ile eşya miktarı ve durumu hakkında bilgi edinir. Bu sayede gerekli olan sayıda koli ve taşıma malzemesi tedarik edilir. Eşyalara uygun sayıda ve özellikte olan ambalaj malzemeleri ile nakliyat günü tüm hazırlıklar önceden tamamlanmış olacaktır. Bu sayede taşınma günü çok daha kısa sürede ve rahat geçer.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kağızman evden eve nakliyat, birbirinden farklı sınıflarda yer alan eşyaları özenle paketleyerek, ilgili yaşam alanlarına en kısa sürede taşır. Ev eşyaları arasında antika eşyalar ve cam eşyalar gibi hassas özellikte olan eşyalar son derece itina gerektirir. Bu eşyaların kırılmadan taşınması için deneyimli firmalardan destek alınması gerekir. Firmamız her türlü ev eşyasını, özelliğine uygun olan koliler içerisinde büyük bir itina ile taşır. Beyaz eşyaların taşınması da bilgi gerektirir. Buzdolaplarının bir gün öncesinden fişlerinin çekilmesi, bulaşık ve çamaşır makinelerinin tahliye hortumlarının sökülmesi gerekir. Firmamız beyaz eşya taşımacılığında da önerilen isimlerin başında yer alır.

Mobilya Taşımacılığı

Kağızman evden eve nakliyat, mobilya taşımacılığında da kurumsal isimlerin başında gelir. Dolap ve gardıropların demonte edildikten sonra kapılardan geçmesi mümkün olacaktır. Bu eşyaların demonte işleminin ardından tekrar monte edilmesi marangozluk hizmeti gerektirir. Firmamız marangozluk işlerinden de anlayan elemanlarla özenli taşımacılık hizmeti sunar. Eşyaların sökülüp takılması gibi marangoz hizmeti gerektiren işler için ek ücret talep edilmez. Avizelerin sökülmesi ve taşınma sonrasında takılması için de elektrikçi çağırmadan firmamız elemanlarından destek alınabilir. Her türlü montaj ve elektrik işi için ek ücret ödenmez. Müşteri memnuniyetine önem veren elemanlarımız, özenli taşımacılık hizmeti sunar. Firma elemanlarımız son derece deneyimli ve her türlü eşya taşıma işinde bilgi sahibi kişilerdir.

Sigortalı Taşımacılık

Kağızman evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık hizmeti ile kurumsal hizmet sunan işletmelerdendir. Eşya taşımacılığı öncesinde yapılan sigortalama işlemi eşyaların hasar alma ihtimaline karşı olabilecek her türlü hasarı güvence altına alır. Taşımacılıkta olabilecek her türlü riski önceden öngörmek imkânsızdır. Ani gelişen eşya hasarları için sigortalama işlemi, hizmet alanlar için son derece önemli yaklaşımlar içerisindedir. Eşyaların değerinde sigortalanması da oldukça önem taşıyan konular içerisindedir. Eşyaların değerinde sigortalanması için eksper hizmetine ihtiyaç duyulur. Firmamız eksper ücretlerini ücretsiz sunmaktadır. Kaliteli taşımacılık hizmetine karşılık uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti verilir. Ucuz taşımacılık hizmeti altında deneyimsiz elemanlarla hizmet sunan bazı nakliyat şirketleri eşya hasarlarına sebep olabilir. Firmamız hem kaliteli hem de her bütçeye uygun nakliyat ücretleri ile tercih edilir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Kağızman evden eve nakliyat, yüksek katlarda bulunan yaşam alanlarını asansörlü taşıma sistemleri ile en kısa sürede taşır. Nakliyatta zaman alan ve zor taşıma koşullarına sahip olan yerlerin başında gelen, dar sokak ya da bina girişleridir. Firmamız böyle yerlerden en kısa süre içerisinde asansörlü taşıma sistemleri ile nakliyat hizmeti sunar. Firmamızdan hizmet alanlar, son derece huzurlu ve rahat bir taşınma süreci yaşarlar. Ofis taşımacılığı hizmeti de sunan firmamız, elektronik eşyalar ile her türlü ofis evrakını titizlikle taşır. Güvenli nakliyat için Araskent nakliyatın tercih edilmesi önerilir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir