Selim evden eve nakliyat, taşımacılıkta son sistem teknolojiyi kullanan firmaların başında gelir. Nakliyatta deneyim ve taşıma araçlarının yeni olması son derece önem taşır. Nakliyat filomuz zengin bir yapıda olup, her türlü eşyayı taşıyacak kapasitededir. Nakliyatta güven veren yaklaşımlarımız ve tecrübeli elemanlarımız tercih edilme nedenlerimizin başında gelir. Ev eşyalarının farklı sınıflarda olması, taşınmalarda da farklı usullerin kullanımını gerekli kılar. Cam eşyalar, avizeler, seramik vazolar, salon bitkileri titizlikle taşınması gereken eşyalardır. Bu eşyaların kırılıp hasar görmemesi için özel korunaklı ambalajlar içerisinde taşınması gerekir. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların da uygun ebatlarda koliler içerisinde naylon ambalajlara sarılarak nakliyat araçlarına konulması gerekir.

Deneyimli Taşıma Şirketleri

Selim evden eve nakliyat, alanında uzman olan deneyimli taşıma şirketlerinin başında gelir. Firmamız her cins eşyayı özenle taşırken sigortalı nakliyat da yapar. Eşyaların bir kısmı kolay hasar alacak cinstendir. Elektronik ya da beyaz eşyaların nakliyat araçlarında hareket etmeyecek şekilde taşınması gerekir. Bu sebeple araç bakımlarımız düzenli aralıklarla yapılır. Araç içi sarsıntıyı azaltan süspansiyon bakımlarımız da yapılır. Bu sayede araç içinde sarsıntıya bağlı olarak eşyaların savrulması önlenmiş olur. Büyük eşyaların taşıma kamyonlarında sabitlenmesi suretiyle eşyaların hareketsiz şekilde kalması sağlanır. Şoförlerimiz alanında uzman olan kişilerdir. Uzak mesafe taşımacılığında da deneyimli olan şoförlerimiz eşyaları özenle varacakları yere kadar güvenle naklederler.

Uygun Fiyatlı Taşımacılık Hizmeti

Selim evden eve nakliyat, kalite standartlarına uygun olduğu kadar uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti de sunar. Çevrede ucuz taşımacılık hizmeti sunan bazı firmaların niteliksiz taşıma hizmeti verdiği görülür. Özellikle, yabancı uyruklu ve işinin ehli olmayan elemanlarla sundukları bu hizmet, son derece niteliksizdir. Taşımacılık kurallarını bilmeyen ve tecrübesi olmayan bu elemanların eşyalara verecekleri zararlar, nakliyatın düşünüldüğünden daha pahalıya gelmesine sebep olur. Araskent nakliyat deneyimli elemanları ve sundukları hizmet kalitesine göre piyasada en uygun fiyatlı taşımacılık hizmetini sunar. Fiyatlarımızı etkileyen tek kriter, gidilen mesafe olacaktır. Diğer nakliyat şirketleri gibi, taşınacak olan dairenin yüksekliği ya da eşya sayısı fiyatlarımızı etkilemez. Değişmeyen fiyat ve kalite politikamız, kurumsal hizmetimizin bir göstergesidir.

Güvenilir Taşıma Şirketleri

Selim evden eve nakliyat, güven veren yaklaşımları ile tercih edilen taşıma şirketlerindendir. Eşyaların taşınma öncesinde piyasa koşullarında değerlendirilmesi, doğru bedeller üzerinden sigorta yapılması içindir. Ücretsiz eksper hizmeti ile eşyalar, tam değerinde sigortalanır. Firmamız eşya taşımacılığında güven veren ve her türlü riski üstlenen kurumsal işletmelerin başında gelir. Nakliyatlar da hiçbir zaman riski yok etmek söz konusu değildir. Firmamız her ne kadar, hasarsız eşya taşımacılığı yapsa da istenmeyen bazı aksilikler için de hizmet alanlara güvence vermek için sigortalı taşımacılık yapar. Olabilecek en küçük çaplı eşya hasarı bile en kısa sürede ve tam değerinde ödenir.

Son Teknolojiye Uyumlu Hizmet

Selim evden eve nakliyat, taşıma araçları bakımından son teknolojiyi yakından takip eder. Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası taşımacılıkta nakliyatı güvenli ve rahat hale getirecek her türlü araca sahiptir. Taşımacılıkta asansörlü nakliyatın da gerekli olduğu bazı alanlar bulunur. Bunların başında gelen, yüksek katlı yaşam alanları ile dar sokak ve bina girişleridir. Firmamız bu alanlardan en kısa sürede ve zahmetsizce eşya nakliyatı sağlar. Araç filomuz her türlü eşyayı alacak kapasitede farklı büyüklükte nakliyat araçlarından oluşur. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, güler yüzlü yaklaşımlar ve çözüm odaklı hizmet anlayışına sahiptir. Huzurlu nakliyat için Araskent nakliyatı tercih etmeniz önerilir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir