Sarıkamış evden eve nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet verebilmek adına çaba sarf ediyoruz. Nakliye işlerinde ki bütün ürünlerin taşınması firmamız tarafından yapılmaktadır. Taşıma işlemlerine başlamadan önce belli bir plan ve program yapılmaktadır. Bu aşamadan sonra ise sonra ekspertiz hizmeti gerçekleşir. Daha sonra sözleşme hazırlanır sözleşmeye göre eşyalar teker teker paketlenerek araca yerleştirilir. Sözleşmenin son derece şeffaf olması yapılacak olan işlemin tarihlerini net bir şekilde belirlenmesi sözleşmede sorun meydana gelmemesi adına son derece önemli bir konudur.

Evden eve nakliyat hizmetleri hem şehir içi hem de şehirlerarası olabilmektedir. Şehir içi ev taşıma fiyatları evde bulunan eşyaların sayısını ve ağırlıklarına göre değişkenlik gösterebilir. Şehir içi evden eve nakliyat firmaları ile istediğiniz zaman evinize istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Tercih edeceğiniz nakliye firmaları güvenilir olmalıdır. Nakliyat esnasında pek çok hizmet veriliyor.

Nakliyat Sözleşmesi Nedir? 

Sarıkamış evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı kusursuz ve sorunsuz bir şekilde taşımaya önem gösteriyor müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Ürünlerin taşınması Araskent nakliyat  tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Nakliye sözleşmesi içerisinde yer alan bütün maddeler uygulanmaktadır. Eşyalarınız hassas bir şekilde taşınır istediğiniz kolilere yerleştirilir. Tek tek paketlenir hasar alan eşyalar olduğunda dahi firma ile anlaşma sağlayarak hangi konularda protokole uygun bir şekilde eşyalarınızın yerine yenileri alınabilir. Nakliye sözleşmesi siz ve taşıma işlemini gerçekleştirecek olan firma tarafından imzalanmış bu yazılı olan bir sözleşme olarak kabul edilir.

Nakliye Firmalarının Görevleri Nelerdir? 

Sarıkamış evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve bütün eşyalarını profesyonel bir şekilde taşımaya özen gösteriyoruz. Ağır olan eşyalarınızın zarar görmemesi için özel olarak asansörlü taşımacılık hizmete sizleri verebiliyoruz. Sizin için bir gün ya da daha fazla sürecek olan bu taşıma işlemini firmamız kısa bir sürede gerçekleştirebiliyor. Taşıma esnasında size yardım edebilecek personel sayısı oldukça fazladır. Çalışan personeller görevlerinde oldukça başarılı ve profesyonellerdir. Eşyaların tekli paketlenmesi sökülmesi montajlanmış sade monte edilmesi taşınması konusunda firmamız görev üstlenmektedir.

Nakliye Nedir Nasıl Yapılır?

Sarıkamış evden eve nakliyat özelinde Araskent nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Her geçen gün daha fazla gelişen teknoloji ile nakliye işlemi de gelişip değişmektedir.  Nakliye firmaları tarafından ev eşyalarınız istediğiniz yere taşınabilir. Yalnızca ev eşyası değil aynı zamanda büro, ofis, spor salonu, güzellik salonları, okul gibi yerlerin eşyalarınıza özenle bir şekilde paketlenerek bir başka adrese taşınabiliyor. Nakliye 3 farklı şekilde incelenebiliyor. Evden eve nakliye komple nakliye ve parsel nakliye şeklinde farklı kategorilere ayrılabilmektedir. Komple nakliye isminden de anlaşılacağı gibi bir yükün tamamen araca yüklenip taşınması işlemine verilen isimdir. Komple nakliye kara, deniz, hava yolu ile birlikte bütün yollarla yapılabilmektedir. Parsel nakliye iki ya da daha fazla kişi ya da firma tarafından araca yükleme işlemine yapılmasına verilmiş olan isimdir. Parsel nakliyede hedef az miktarda bundan ürünleri daha az bir maliyetle taşımaktır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Araskent nakliyat firması olarak size kaliteli bir şekilde taşma hizmeti veriyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti koltuklar, halılar, çamaşır makinesi, beyaz eşyalar, dolap gibi ağır olan eşyaların taşınması bazen mümkün olmayabiliyor. Sarıkamış evden eve nakliyat ile beraber asansörlü taşımacılık ile taşınabilen bu eşyalar kolay ve pratik bir şekilde istediğiniz yerden başka bir adrese taşınabiliyor. Bu şekilde bütün beyaz eşyalarınız ve ağır olan eşyalarınız zarar görmeden evinize kadar taşınabiliyor.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir